KONST / Litografier / Färglitografier 10626183
nr 1062 6183
Bengt Lilja
(f. 1951), Sverige
Färglitografier, 4 st. Bengt Lilja (f. 1951), naturbilder, signerade, motivet: 18x29
Bengt Lilja, född 1951 i Sörmland, svensk tecknare, målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 20:46:33
10/10 23:49:49
Bengt Lilja
Läs mer om Bengt Lilja